PracaOferty pracy NiemcyKierowca C, 2180/2430 Euro na rękę, Solo, bez języka, STAŁE TRASY, prosta praca, Berlin

Kto szuka:

Dungito Polska Sp. Z o.o.

Kierowca C, 2180/2430 Euro na rękę, Solo, bez języka, STAŁE TRASY, prosta praca, Berlin

Lokalizacja:

Niemcy, Berlin, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta, stale rozwijającej się firmy niemieckiej poszukujemy:

Kierowców z kategorią CKLIENT OFERUJE:
  • Wynagrodzenie 2180/2430 Euro na rękę
  •  Pracę w polskojęzycznym środowisku
  •  Pracę blisko granicy
  •  Umowę o pracę BEZPOŚREDNIO u niemieckiego klienta
  •   Pełen pakiet świadczeń socjalnych (Kindergeld, ubezpieczenie zdrowotne, składka emerytalna)
OPIS OFERTY:
  • Baza firmy znajduje się bezpośrednio w Berlinie
  • Solówka 12t. z windą załadunkową
  • Przewóz poczty i paczek DHL
  • Stałe trasy i klienci
  • Wdrożenie po polsku przez doświadczonego pracownika
  • Praca od 05:00 do 15:00
OCZEKUJEMY:
  • Prawo jazdy kategorii C z kodem 95, karta kierowcy
  • Minimum widziani początkujący kierowcy!
  • Znajomość języka NIE jest wymagana!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-09

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Dungito Polska Sp. Z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 3 557 osób, które przynajmniej dwa razy wypełniły ankietę w latach 2018-2024 i zostawiły swój adres email. W niniejszym artykule przedstawimy, jak wyglądała dynamika wynagrodzeń ...

Pojawił się pomysł, aby umowa o pracę stanowiła jedyną z dopuszczalnych form zatrudniania cudzoziemców. Jak nietrudno się domyślić, budzi on ożywioną dyskusję i spore kontrowersje. Konfederacja Lewiatan jest jego przeciwniczką ...