PracaOferty pracy NiemcyKierowca autobusu kat.D w Niemczech - Potsdam, kwatera zapewniona

Kto szuka:

Sanrusen

Kierowca autobusu kat.D w Niemczech - Potsdam, kwatera zapewniona

Lokalizacja:

Niemcy, Potsdam

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow.

Niemiecka firma autobusowa obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWCA AUTOBUSU

Miejsce pracy: okolice Potsdamu, Niemcy

Zakwaterowanie zapewnione: pokoj 1 osobowy, tylko 125 € za media!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • komunikacja podmiejska
  • praca tez w weekendy czy nocki, rozne zmiany, bez dzielonych dienstow
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory)

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob i karta kierowcy
  • znajomość języka niemieckiego: komunikatywny niemiecki do kontaktu z pasazerami

OFERUJEMY:

  • 2900€ podstawy brutto + dodatki, czyli 3300 € brutto na start
  • 170 h pracy w miesiacu, mozliwe nadgodziny
  • system: 10-14 dni pracy i 4 dni wolne
  • zapewnione zakwaterowanie - pokoj 1 osobowy w mieszkaniu, 125 € tylko media!!!
  • niedziele i święta są dodatkowo płatne 25%
  • kilka razy w roku bony na paliwo na zjazdy do Polski
  • 17.47€. (w nowym roku podwyzka na 18€)
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich bezposrednio dla niemieckiego pracodawcy
  • świadczenie urlopowe, niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Sanrusen

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 16 września 2024 r. zawieszono zajęcia w szkołach i placówkach edukacyjnych w czterech województwach narażonych najbardziej na skutki powodzi, dotyczy to około 420 placówek. W związku ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Grafton Recruitment zaprezentował wyniki "Raportu wynagrodzeń w sektorze przemysłowym 2024". Opracowanie rzuca światło na zgłaszane przez pracodawców zapotrzebowanie na pracowników, przeciętne wynagrodzenie oferowane w sektorze ...

Zostać czy zmienić? To pytanie zadaje sobie wielu pracowników. W 2017 roku, na podstawie dane z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeanalizowaliśmy progresję wynagrodzeń osób często zmieniających pracę oraz tych, którzy byli lojalni ...