eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyHydraulik (m/k/d)

Kto szuka:

PERTEC GMBH Bochum

Stanowisko:

Hydraulik (m/k/d)

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje obowiązki:
  • Instalacje rurowe, montaż armatury oraz odpływów
  • Montaż grzejników
  • Układanie ogrzewania podłogowego
  • Instalacja, systemów grzewczych
  • Czytanie rysunku technicznego

Wymagania stawiane pracownikowi:

Twoje kwalifikacje:
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu podstawowym
  • Wykształcenie w zawodzie kierunkowe lub pokrewne lub doświadczenie zawodowe
  • Samodzielność w działaniu
  • Prawo jazdy oraz samochód mile widziany

Firma oferuje:

Twoje korzyści jako naszego pracownika:
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Bezpieczna przyszłość dzięki umowie o pracę na czas nieokreślony oraz długoterminowym zleceniom u jednego klienta
  • W zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego zarobki/stawki ponadtaryfowe
  • Zrozumiałe i terminowe rozliczanie płac oraz cotygodniowe wypłaty zaliczek
  • Atrakcyjne premie i dodatki
  • Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe, nocne, niedzielne i świąteczne zgodnie z taryfami IGZ/DGB
  • Wysokie diety i rozliczanie czasu podróży/dopłaty do dojazdu na miejsce zlecenia
  • Do 30 dni płatnego urlopu w roku oraz dodatki urlopowe i świąteczne
  • Organizacja zakwaterowania w pokoju jednoosobowym w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca pracy
  • Indywidualne wsparcie i pomoc opiekuna w języku ojczystym
  • Pomoc w uznawaniu dyplomów zagranicznych
  • Markowy sprzęt ochronny i odzież robocza

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: PERTEC GMBH Bochum

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...

No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...