PracaOferty pracy NiemcyHYDRAULIK 16.50 € brutto / godz. + Dieta 33 € netto / Dzień Pracy + Opłacony Pensjonat - NIEMCY.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

HYDRAULIK 16.50 € brutto / godz. + Dieta 33 € netto / Dzień Pracy + Opłacony Pensjonat - NIEMCY.

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA - HYDRAULIK  - NIEMIECKA UMOWA O PRACE.
Niemiecki Pracodawca Zatrudni Hydraulików na Projekty Budowlane do NIEMIEC.
Zatrudnienie  od  Wrzesień , Pazdziernik   i w kolejnych  m-cach   2024.

Pracodawca  Niemiecka   Agencja Pracy - Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Pracę.

 OPCJA NR. 1    Miejsca Pracy  53757  Sankt  Augustin     ,   53783  Eitorf

STAWKA 16.50 EUR brutto / godz. + DIETA 33 EUR netto / Dzień Pracy.
Pracodawca organizuje  i opłaca Zakwaterowanie.
Pokoje dla Pracowników zawsze jednoosobowe.   Dla Pracownika Zakwaterowanie Bezpłatne.

 OPCJA  NR. 2   Miejsca Pracy  Landy   Baden Wurttembergia , Bawaria , Hessen,

STAWKA 17.50   EUR brutto / godz. + DIETA  9.50   EUR netto / Przepracowaną Godzinę.
Pracodawca organizuje   Zakwaterowanie. Kwaterę Opłaca Pracownik.
Pokoje dla Pracowników zawsze jednoosobowe.

Koszty Podróży do Niemiec opłaca Pracownik.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji    Służymy  Doradztwem i  Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA MONTAZ SIECI WODA - GAZ - OGRZEWANIE + BIAŁY MONTAŻ.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE - PROFIL KANDYDATA
Zawód Branżowy nie jest wymagany - Doświadczenie w Branży min. 2 LATA.
Znajomość jęz. niemieckiego w Rozmowie Rekrutacyjnej Komunikatywny - Poziom A2.
Własne AUTO do wyjazdu nie jest wymagane, ale Pracodawca nie ma AUT Służbowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Dział techniczny

Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.