PracaOferty pracy Holandia › HOLANDIA: Pakowacz papryki - praca BEZ JĘZYKÓW obcych (nawet €16,31 brutto/h)

Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

HOLANDIA: Pakowacz papryki - praca BEZ JĘZYKÓW obcych (nawet €16,31 brutto/h)

Lokalizacja:

Holandia, Haga

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Czym będziesz się zajmować:

Praca polega na sortowaniu papryki, a następnie pakowaniu jej do odpowiednich kartonów. Kartony należy ułożyć na palety oraz zaetykietować. Tak przygotowane papryki zostaną oddane do wysyłki i rozwiezione do sklepów. Przy tej ofercie nie wymagamy znajomości języka angielskiego!

O firmie, w której będziesz pracować:

Rainbow Kleinpak B.V. jest nowoczesnym przedsiębiorstwem zajmującym się sortowaniem i pakowaniem warzyw i owoców. Warzywem, w którym Rainbow się specjalizuje jest papryka. Firma oferuje pracę w miejscowości De Lier w okolicach Hagi.

Lokalizacja: De Lier (Haga), Holandia

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 13,68 brutto/h + dodatki (w sumie z dodatkami możesz zarobić nawet 16,31 brutto/h)
  • Darmowy transport do pracy
  • Stabilna legalna praca w oparciu o kontrakt holenderski
  • Dodatek wakacyjny
  • Dodatek urlopowy
  • Płatne nadgodziny (dzięki którym zarobisz jeszcze więcej!)
  • Możliwość rozwoju w ramach globalnej firmy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagamy:

  • Dokładności
  • Sprawności fizycznej
  • Nie wymagamy znajomości j. angielskiego!
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

O nas:

Carrière International to dynamicznie rozwijająca się agencja pracy z 20-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w rekrutacji na rynek holenderski. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy do branż takich jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo.

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-02

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł