PracaOferty pracy HolandiaHOLANDIA: Order picker w magazynie z kwiatami – €15,57 brutto/h + dodatki

Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

HOLANDIA: Order picker w magazynie z kwiatami – €15,57 brutto/h + dodatki

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nowa, kwiecista oferta z atrakcyjną stawką bazową oraz niecodziennymi benefitami. Dołącz do zespołu renomowanej hurtowni kwiatowej OZ-Hami!

Lokalizacja: Holandia, De Kwakel

Obowiązki:

  • Do Twoich zadań należeć będzie skanowanie i kontrola jakości zamówień, a następnie układanie ich na wózkach.
  • Zmiana dzienna (06:00/7:00 – 17:00)

O firmie, w której będziesz pracować:

OZ-Hami to przedsiębiorstwo, które od ponad 100 lat przygotowuje dla swoich klientów z branży kwiatowej zamówienia hurtowe na kwiaty cięte, zieleń i dodatki florystyczne. Siedziba firmy znajduje się w Aalsmeer w Holandii.

Oferujemy:

  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym od € 15,57 brutto/h + dodatki
  • Dodatek urlopowy i wakacyjny
  • Premię za wyniki
  • Premię urodzinową
  • Co piątek dostawa świeżych kwiatów, które możesz zabrać do domu
  • Atrakcyjny dodatek dla kierowców 5 EUR dziennie
  • Zorganizowane zakwaterowanie zgodne z SNF
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Darmowy transport do pracy
  • Możliwość dłuższej współpracy
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z innymi członkami zespołu
  • Sprawność fizyczna
  • Umiejętność zarówno samodzielnej pracy, jak i w zespole

O nas:

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA DYSPONENT PERSONALNY Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Manual Tester

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wzbudza nie tylko ciekawość, ale również obawę. Pewnie większości z nas w ostatnim czasie przemknęła przez głowę myśl - co w przyszłości stanie się z moją pracą? Na to pytanie oczywiście ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?