PracaOferty pracy DEUX-GROSNESFrancja, produkcja - zlecenie przed świętami

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Francja, produkcja - zlecenie przed świętami

Lokalizacja:

DEUX-GROSNES

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej - praca w czystych warunkach (produkt nie ma krwi)
  • pakowanie wyrobów
  • cięcie wyrobów

OCZEKUJEMY:

  • samochód na grupę 4 osobową
  • mile widziany język francuski
  • dyspozycyjność od 04.11 do 22.12

  • umowa francuska
  • możliwość pracy w parach/grupach
  • 11.65 euro brutto/h + 2 premie 10%

    - dodatek za prace w zimnie: 0.481 euro/h

    - dodatek ubraniowy: 1.15 euro / przepracowany dzień

  • pełny etat
  • płatne zakwaterowanie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-19

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i ankiecie przeprowadzonej wśród 5000 pełnoetatowych ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...