PracaOferty pracy Berlin i okolice › Fotowoltaika, elektryk/monter. Berlin i okolice, od zaraz.

Kto szuka:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Stanowisko:

Fotowoltaika, elektryk/monter. Berlin i okolice, od zaraz.

Lokalizacja:

Berlin i okolice

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadzwoń lub wyślij SMS / WhatsApp o treści „fotowoltaika, Berlin” – oddzwonię

Praca w Niemczech (Berlin, południowa część kraju). Niemiecka firma.

Potrzebujemy osób od zaraz. Podejmiemy współpracę z podwykonawcami. Ważne – j. niemiecki i/lub angielski – wymóg.

Proponowana stawka:  wszystko zależy od poziomu i stażu doświadczenia. Najlepiej umówić się na rozmowę z szefem i wynegocjować 😊

Zakres obowiązków: Montaż instalacji elektrycznej przy fotowoltaice, tras kablowych, Podłączanie i konfigurowanie inwerterów, skrzynek energetycznych i inne prace serwisowe.

Szukamy osób z doświadczeniem i samodzielnych – warunek konieczny.

 Oferujemy:
stałą współpracę z niemiecką firmą,  można zrobić próbę tygodniową żeby poznać tryb pracy, darmowe szkolenia.

Chętnych proszę o  kontakt pod nr.tel. 502 267 530 (WhatsApp/Viber)

 Jeśli nie odbieram wyślij sms o treści „OZE Berlin – oddzwonimy.

Biuro czynne do 16, po 16 TYLKO sms

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny