eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ZwickauElektryk utrzymania ruchu

Kto szuka:

EuropaJOB Sp. z o.o.

Stanowisko:

Elektryk utrzymania ruchu

Lokalizacja:

Zwickau, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Europajob  agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

 ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU,

MIEJSCE PRACY: Zwickau, Niemcy

OFERUJEMY:

·       Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową

·       Ubezpieczenie społeczne na terenie Polski (składki na ubezpieczenia społeczne odprowadzane do Polskiego ZUS – potwierdzony formularz A1)

·       Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej

·       Wypłaty do 10-tego dnia każdego miesiąca, na wskazany wcześniej numer rachunku bankowego

·       Możliwość pobrania zaliczki (po przepracowanym tygodniu pracy - jednorazowo 200€)

·       Pracę blisko granicy z Polską (około 220 kilometrów od Zgorzelca)

·       Zwrot za badania medycyny pracy (na podstawie faktury)

·       Stałą stawkę godzinową, dodatkowo płatne nadgodziny

OPIS STANOWISKA:

·       Prace kontrolne, konserwacyjne i instalacyjne

·       Analiza i eliminacja usterek technicznych

WARUNKI ZAKWATEROWANIA.

Zakwaterowanie zapewnia pracodawca. Miejsce i adres zakwaterowania są każdorazowo indywidulanie ustalane bezpośrednio z Koordynatorem Lokalnym.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA:

·       Doświadczenie na podobnym stanowisku

·       Chęć pracy w systemie zmianowym

·       Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·       Mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 41 dni

pracodawca: EuropaJOB Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Czy warto być HR-owcem? Oczywiście, że tak, bo jest to jeden z najpiękniejszych zawodów świata. Pomijając wszystkie wzniosłe cele profesji, przynajmniej dla niektórych równie ważne mogą być zarobki. Wiadomo, że z punktu widzenia misji ...