eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyElektryk przemysłowy

Kto szuka:

Franke + Pahl GmbH

Stanowisko:

Elektryk przemysłowy

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • nadzór nad maszynami i urządzeniami produkcyjnymi, drobnym sprzętem technicznym i wyposażeniem
  • rozwiązywanie bieżących problemów oraz diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • wykonywanie planowych przeglądów, konserwacji oraz remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • optymalizacja pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny
  • wykształcenie kierunkowe jako Elektryk
  • doświadczenie zawodowe
  • świadectwo ukończenia szkoły
  • prawo jazdy kat. B + Auto

Firma oferuje:

Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 17,00 €/h Brutto
  • dieta za każdy przepracowany dzień od 28€ Netto
  • zakwaterowanie opłacone przez naszą firmę przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni i internetu
  • stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • płatne nadgodziny, 25%, 50% i 100%
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny
  • ubranie robocze oraz narzędzia do pracy zapewnia nasza firma
  • płatny urlop 24 – 30 dni w roku
  • premie za polecenie innego pracownika, który zostanie zatrudniony i przepracuje okres próbny od 500€
  • premie urlopowe i świąteczne, 2 razy w roku 150-300€
  • dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld
  • opieka koordynatora polskojęzycznego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-12

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Franke + Pahl GmbH

branże: Produkcja / Przemysł

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...

Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...