PracaOferty pracy NiemcyElektryk - Elektromonter (Niemcy) 2900 - 3100 €

Kto szuka:

GM Agencja Pracy

Stanowisko:

Elektryk - Elektromonter (Niemcy) 2900 - 3100 €

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

GM – Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firmy, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk - pomocnik elektryka

Niemcy

Opis stanowiska:

·         montaż instalacji elektrycznych

·         montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia

·         wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych

Wymagania:

·         podstawowa znajomość języka niemieckiego (mile widziana)

·         doświadczenie na stanowisku Elektryka

·         prawo jazdy kat. B

·         własny samochód (mile widziane)

Oferujemy:

·         umowę o pracę zawartą z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach

·         długoterminową współpracę

·         zakwaterowanie

·         pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach

·         stawkę godzinową 14 - 17 €/h

·         dietę dzienną 60 €

·         możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

·         punktualne wypłaty

·         24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)

·         odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

·         opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego

·         świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-25

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: GM Agencja Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Kontrowersje dotyczące przepisów wprowadzających zakaz spędzania 45-godzinnego odpoczynku kierowcy w kabinie pojazdu nie są żadnym w nowym. Dyskusja i spory na ten temat trwają od blisko dwóch dekad. W przyjętym w 2020 r. Pakiecie ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...

30 września weszło w życie nowe rozporządzenie dotyczące wykazu prac wzbronionych młodocianym pracownikom oraz warunków ich zatrudniania. Kiedy i na jakich warunkach może być zatrudniona osoba niepełnoletnia? Jakie zmiany wprowadzają nowe ...