PracaOferty pracy Warszawa › Retail media koordynator / koordynatorka ds. kluczowych klientów

Kto szuka:

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Retail media koordynator / koordynatorka ds. kluczowych klientów

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Burakowska

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami;
  • Identyfikacja możliwości rozwoju obszaru retail media zakończona opracowaniem strategii sprzedaży i przychodów;
  • Analiza potrzeb klienta: zrozumienie jego celów i wyzwań, opracowywanie dostosowanych rozwiązań w celu spełnienia wymagań;
  • Tworzenie planów oraz strategii w celu osiągnięcia założeń biznesowych i maksymalizacji satysfakcji klienta;
  • Współpraca z wewnętrznymi zespołami: marketingiem, e commerce, centralą zakupów, cyfrowymi platformami w celu zapewnienia płynnego zarządzania serwisem;
  • Negocjowanie kontraktów, cen i warunków z klientami w celu zabezpieczenia długoterminowej współpracy oraz optymalizacji rentowności;
  • Monitorowanie satysfakcji klienta, rozwiązywanie problemów oraz proaktywne podejmowanie kroków w celu utrzymania klienta;
  • Raportowanie i analiza kluczowych wskaźników, danych sprzedaży oraz trendów rynkowych w celu identyfikacji obszarów wymagających poprawy i podejmowania strategicznych decyzji;
  • Bieżące monitorowanie rynku oraz analiza konkurencji w podległym obszarze.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Kogo szukamy?
  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Pracowałeś / pracowałaś  w sprzedaży lub agencji reklamy cyfrowej;
  • Wyróżniają Cię umiejętności budowania oraz nawiązywania długotrwałych relacji z klientami;
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i  negocjacyjne oraz wywierania wpływu;
  • Masz wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze marketingu cyfrowego;
  • Znasz język angielski na poziomie min. B2.

Firma oferuje:

Twoje benefity w Ekipie Leroy Merlin:
  • premię za progresję;
  • udział w wynikach i akcjonariat;
  • fundusz mieszkaniowy;
  • dofinansowanie do termomodernizacji;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • prywatna opieka medyczna;
  • eTutor - platforma do nauki języków obcych;
  • kafeteria benefitów MyBenefit;
  • rabat na zakupy;
  • telefon służbowy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż