PracaOferty pracy AustriaElektryk Austria, bezpłatne zakwaterowanie!

Kto szuka:

Carpediem Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Elektryk Austria, bezpłatne zakwaterowanie!

Lokalizacja:

Austria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • podłączanie urządzeń
  • prowadzenie tras kablowych

Oferujemy:

  • austriackie warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • stawka 16,65€ b/h + 26,40 diety
  • zakwaterowanie zorganizowane i OPŁACONE przez pracodawcę
  • 13+14 pensja

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • znajomość j. niemieckiego min. A2/B1
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie na w.w. stanowisku oraz samodzielność w pracy
  • PJ + własny samochód na dojazdy

KRAZ 6760

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Pracownik Budowlany Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Inżynier ds. procesu

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-25

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: Carpediem Poland Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Dyrektywa 2023/970 zacznie obowiązywać od 7 czerwca 2026 roku. Już teraz organizacje powinny zacząć się przygotowywać na jej nadejście - zwłaszcza te zatrudniające ponad 150 pracowników. Na te firmy bowiem prawo nakłada najpoważniejsze ...

Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...

Czy trudno jest obecnie o znalezienie pracy w handlu? Odpowiedzi na to i inne pytania dostarcza najnowsze opracowanie Grafton Recruitment, które dowodzi, że w drugim kwartale bieżącego roku liczba ofert pracy wzrosła o 16% rdr. Zapotrzebowanie ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?