eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyElektromonter

Kto szuka:

Spawalnik Sp. z.o.o.

Stanowisko:

Elektromonter

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Gotowość do pracy za granicą (Hiszpania, Niemcy, Francja).
  • Doświadczenie na stanowisku elektryka lub montera.
  • Potwierdzone kwalifikacje zawodowe (certyfikaty, kursy) będą dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość jednego z języków: hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego lub angielskiego.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość wypłaty zaliczek.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia oraz odzież roboczą.
  • Zakwaterowanie i transport do miejsca pracy.
  • Zakwaterowanie na czas procesu rekrutacyjnego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Starszy specjalista Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Koordynator ds. Serwisu

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-13

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Spawalnik Sp. z.o.o.

branże: Dział techniczny

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń, w 2023 roku uczestniczyło 80 290 osób. 75% uczestników mieszka w miastach powyżej 100 000 mieszkańców, 74% ma wykształcenie wyższe, a 84% jest zatrudnionych w firmach prywatnych. W artykule ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Useme, pierwsze miesiące bieżącego roku przyniosły dość pokaźne wzrosty stawek oferowanych freelancerom. W niektórych przypadkach sięgnęły one nawet 50 proc. Wolni strzelcy mają zatem powody do ...