PracaOferty pracy Niemcydo 17,50€ netto spawacz MMA 111 konstrukcje hal 350km od Zgorzelca

Kto szuka:

luckywork personalservice GmbH

do 17,50€ netto spawacz MMA 111 konstrukcje hal 350km od Zgorzelca

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta w 07343 Wurzbach poszukujemy 4ech spawaczy MMA 111.

Spawanie konstrukcji ze stali i stali nierdzewnej (schody, porecze, konstrukcje hal przemyslowych i produkcyjnych.

Oferujemy:
• Niemiecką umowę o pracę - stabilne zatrudnienie na czas nieokreślony
• Konkurencyjne wynagrodzenie: Stawka 14,50€ netto z oplaconym zakwaterowaniem (17,50€ z kosztami kwatery po stronie pracownika)
• Bezpłatne zakwaterowanie: Komfortowy, jednoosobowy pokój w bliskim sąsiedztwie miejsca pracy z dostępem do kuchni i internetu
• Dodatki bożonarodzeniowe i urlopowe
• Zaliczki wypłacane już po pierwszym tygodniu pracy
• Brak ZeitKonta – Konta czasu pracy- wszystkie godziny wypłacane na bieżąco
• Długotrwałe zlecenia: Zapewniamy stabilność i kontynuację pracy na dłuższy okres
• Polska obsługa: Nasz przyjazny zespół zapewnia wsparcie w Pana rodzimym języku

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • doswiadczenie w spawaniu elektroda 111
  • umiejetnosc pracy z rysunkiem technicznym
  • komunikatywna/podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego (podstawowa komunikacja w miejscu pracy)
  • wlasny samochod bedzie dodatkowym atutem, nie jest to warunek konieczny

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-20

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: luckywork personalservice GmbH

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Mediana wynagrodzeń w województwie małopolskim w 2023 roku wyniosła 7 450 PLN brutto, była wyższa o około 300 PLN od mediany ogólnopolskiej. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało nie więcej niż 5 531 PLN, a 25% najwyżej ...

W I połowie 2024 roku było niemal o 1/4 mniej niż przed rokiem ofert pracy w IT - wynika z analizy No Fluff Jobs. Najbardziej poszukiwani byli specjaliści Backend, a na najwyższe zarobki mogli liczyć specjaliści Architecture - nawet 32,5 tys. ...

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Useme, pierwsze miesiące bieżącego roku przyniosły dość pokaźne wzrosty stawek oferowanych freelancerom. W niektórych przypadkach sięgnęły one nawet 50 proc. Wolni strzelcy mają zatem powody do ...