eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy HolandiaDekarz - pokrycia hal

Kto szuka:

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Stanowisko:

Dekarz - pokrycia hal

Lokalizacja:

Holandia, Putten

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • Praca na dachach z wykorzystaniem pokrycia bitumicznego i EPDM
  • Praca na rysunku technicznym

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na dachach z zastosowaniem pokrycia bitumicznego i EPDM
  • Wymagana dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B (posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 570€ netto/40h - kwota po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i mieszkanie
  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień na konto
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Odzież robocza
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opieka koordynatora
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-19

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: Covebo Work Office Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Freelancehunt, stawki oferowane freelancerom zbliżyły się do 400 zł/h, a konkurencyjność w niektórych specjalizacjach podskoczyła o ponad 100%. Na atrakcyjne wynagrodzenia mogą liczyć m.in. wolni ...

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Coraz poważniej podchodzimy do świadomego planowania urlopu. Zdaniem ekspertów z firmy Quercus jest to związane z przykładaniem coraz większej wagi do work-life balance, ale także jest efektem działań pracodawców, takich jak wypłata ...