PracaOferty pracy Frankfurt nad Menem › Cieśla szalunkowy/Zbrojarz/Pomocnik szalunkowy – praca Niemcy. bez języka

Kto szuka:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Cieśla szalunkowy/Zbrojarz/Pomocnik szalunkowy – praca Niemcy. bez języka

Lokalizacja:

Frankfurt nad Menem, Wiesbaden, Mainz.

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Czas na zmiany. Potrzebujesz nowej pracy?

Nie docenia Cię kierownik? – Dobrze trafiłeś, dołącz do nas!!

Skontaktuj się z nami, znajdziesz nas także na WhatsApp.

Cieśla szalunkowy/Zbrojarz/Pomocnik szalunkowy – praca Niemcy.

Polska umowa, podpiszemy ją zdalnie.

Polska firma budowlana (siedziba Bielsko-Biała), bez pośredników i agencji, zatrudni:

Pracownika ogólnobudowlanego (prace ciesielsko-zbrojarskie oraz pomocnicze).

Wyjazdy od zaraz - Niemcy (Frankfurt nad Menem, Wiesbaden, Mainz).

Zatrudnienie na polskiej umowie na cały etat.

Stawka do ustalenia z kierownikiem

Do wyrobienia około 190-210 rbh za miesiąc.

Bilety i mieszkanie firma opłaca. Darmowy dowóz do pracy.

Zjazdy do domu co 4-5-6 tygodni na tydzień (kto jak woli).

Wymagane dla Pomocnika - doświadczenie w pracach na budowach (stany surowe – żelbety). Dla fachowca – doświadczenie na systemach szalunkowych (DOKA, PERI, MEVA, HARSCO), zbrojeniach i/lub murowaniu.

Język nie jest wymagany, umowę można podpisać zdalnie.

Prosimy o kontakt tylko osoby zainteresowane wyjazdem i zdecydowane !!

Prosimy o kontakt na 502-267-530 (WhatsApp) / 533 026 236

Numer wpisu do rejestru 13471

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-12

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura