eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyCieśla szalunkowy / Zbrojarz

Kto szuka:

Forcebet Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Stanowisko:

Cieśla szalunkowy / Zbrojarz

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Prace ciesielskie na budowie
  • Umiejętność pracy w zespole

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Uczciwość i pracowitość
  • Aktywna działalność gospodarcza bądź możliwość założenia
Mile widziane
  • Umiejętność komunikatywnego porozumiewania się z języku angielskim, niemieckim lub niderlandzkim
  • Umiejętności murarskie
  • Umiejętność montażu prefabrykatów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Certyfikat VCA/SCC
  • Uprawnienia na zwyżki lub inne urządzenia budowlane

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Widełki zarobkowe – od 20 do 25 Euro za godzinę
  • Długoterminową, stabilną, legalną pracę
  • Wypłaty zawsze na czas
  • Możliwość wypracowywania dodatkowych godzin
  • Pomoc polskiego koordynatora
  • Transport na terenie Belgii
  • Opłacimy twój lot do Belgii - zyskujesz około 500 PLN
  • Jeśli jeszcze nie posiadasz - opłacimy Twoje szkolenie VCA - zyskujesz 1200 PLN
  • Dofinansowanie zakwaterowania – w zależności od stażu pracy – nawet do 100%

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Murarz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Operator magazynowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: Forcebet Sp. z o.o. Spółka komandytowa

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.