eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy AntwerpiaCieśla Szalunkowy

Kto szuka:

MAPI Group

Stanowisko:

Cieśla Szalunkowy

Lokalizacja:

Antwerpia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało zabezpieczenie form i przygotowanie ich do zalania betonem.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie minimum 2 lata w zawodzie.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stawkę od 22 euro w zależności od umiejętności i zaangażowania.
  • Pomoc przy założeniu działalności gospodarczej oraz obsłudze księgowej.
  • Odpłatne zakwaterowanie 60 euro tygodniowo.
  • Dojazd Kwatera/Budowa - bezpłatny.
  • Możliwość długotrwałej współpracy na wielu fajnych i wymagających kontraktach.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-06

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: MAPI Group

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.