eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy FrancjaCieśla dachowy/stolarz budowlany

Kto szuka:

EuropaJOB Sp. z o.o.

Stanowisko:

Cieśla dachowy/stolarz budowlany

Lokalizacja:

Francja

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

 Miejsce pracy: Francja, rejon Alp Francuskich
 Opis stanowiska:
 - montaż i demontaż konstrukcji dachowych
 - wykonywanie więźb dachowych
 - wykonywanie konstrukcji drewnianych na warsztacie stolarskim
 - współpraca z innymi pracownikami
 Oferujemy:
 - stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową
 - atrakcyjne wynagrodzenie + nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej
 - darmowe zakwaterowanie
 - zwrot kosztów za odzież roboczą
 - pokrycie kosztów za badania lekarskie
 - niezbędne narzędzia do pracy
 - opiekę polskiego rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia
 - możliwość pomocy w organizacji przewoźnika
 - możliwość rozwoju w firmie
 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV

Wymagania stawiane pracownikowi:

 Wymagania:
 - min. 3 letnie doświadczenie, jako cieśla dachowy
 - chęć do podjęcia pracy we Francji
 - doświadczenie w montażu więźb dachowych
 - niezawodność i elastyczność

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-12

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: EuropaJOB Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...