PracaOferty pracy › Brygadzista budowlany (HVAC) z językiem niemieckim

Kto szuka:

Budcon Sp. z o.o.

Stanowisko:

Brygadzista budowlany (HVAC) z językiem niemieckim

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne zadania:
  • Koordynacja i nadzór nad pracą monterów HVAC;
  • Organizowanie i nadzorowanie postępu prac budowlanych w celu terminowej realizacji projektów;
  • Prowadzenie pomiarów i przygotowywanie kosztorysów;
  • Sporządzanie dokumentacji i rozliczeń;
  • Planowanie listy zapotrzebowania oraz harmonogramu dostaw materiałów;
  • Kontrola jakości prac i przeprowadzanie odbiorów jakościowo-ilościowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość języka niemieckiego;
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu robotami budowlanymi HVAC;
  • Wyższe wykształcenie techniczne w dziedzinie budownictwa;
  • Ugruntowana wiedza o technologiach i materiałach budowlanych;
  • Dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne i zarządcze;
  • Doradztwo techniczne, wysoka komunikatywność i sumienność;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet dodatków;
  • Wybór umowy o pracę w zależności od preferencji kandydata (polska lub niemiecka);
  • Diety oraz możliwość korzystania z pakietów socjalnych;
  • Zapewnione zakwaterowanie przez firmę.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Monter Instalacji Sanitarnych Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Księgowa/y

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 40 dni

pracodawca: Budcon Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura