PracaOferty pracy Amersfoort › Blacharz samochodowy z biegłą znajomością j. angielskiego (m/k) - Holandia

Kto szuka:

Trenkwalder

Blacharz samochodowy z biegłą znajomością j. angielskiego (m/k) - Holandia

Lokalizacja:

Amersfoort

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac blacharskich i lakierniczych na powierzchniach metalowych i aluminiowych,
  • używanie narzędzi, takich jak młotki, torby narzędziowe i reflektory do zadań usuwania i naprawy,
  • wykonywanie spawania CO2 MIG/MAG, lutowania twardego i zgrzewania punktowego,
  • przeprowadzanie napraw plastikowych w razie potrzeby,
  • demontaż i montaż części karoserii samochodowych,
  • wymiana i instalacja uszkodzonych komponentów elektronicznych,
  • wymiana pełnych systemów zawieszenia kół.

Wymagania:
  • minimum 4 lata doświadczenia jako blacharz samochodowy,
  • biegła znajomość j. angielskiego,
  • wszechstronna znajomość różnych metali i tworzyw sztucznych stosowanych w naprawach karoserii samochodowych,
  • znajomość wszystkich materiałów używanych w procesie naprawy karoserii,
  • posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii B, własny samochód będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Oferujemy:
  • zatrudnienie przez holenderskiego Pracodawcę,
  • wynagrodzenie od 600 do 700 € netto tygodniowo (w zależności od doświadczenia), po odliczeniu kosztów zakwaterowania,
  • zapewnione zakwaterowanie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • bezpieczne i komfortowe środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Dział techniczny