eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy HolandiaBlacharz samochodowy Holandia

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Blacharz samochodowy Holandia

Lokalizacja:

Holandia, Amsterdam

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 zakres obowiązków:

  • Naprawa uszkodzonej karoserii samochodów (różne marki)
  • Montaż i demontaż podzespołów nadwozia
  • Szpachlowanie, szlifowanie i wygładzanie powierzchni części wygładzanych
  • Przygotowanie do lakierowania

Oferujemy:
· holenderska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
· Wynagrodzenie 2 350 Euro netto miesięcznie - na rękę
  Pracodawca Zagraniczny organizuje zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy:

w temacie prosimy wpisać "Blacharz samochodowy Holandia"

Wymagania stawiane pracownikowi:

• udokumentowane doświadczenie blacharza
- Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót.
- język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-19

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Praca fizyczna

Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

Prawo niezmiennie pozostaje jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów w Polsce. Potwierdzają to dane z raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczące wyników rekrutacji na rok akademicki 2023/2024, podczas której ...