PracaOferty pracy Niemcy › Blacharz Lakiernik Samochodowy Niemcy

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Blacharz Lakiernik Samochodowy Niemcy

Lokalizacja:

Niemcy, Berlin

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Miejsce pracy: różne lokalizacje, min. Stuttgart

WYMAGANIA

lakiernik:

  •   Ustalanie zakresu napraw lakierniczych lub blacharskich
  •   Przygotowanie pojazdu do naprawy i dobieranie koloru
  •   Odkrywanie podłoża (poprzez usunięcie starych powłok)
  •   Odtłuszczanie za pomocą odpowiednich środków
  •   Gruntowanie powierzchni farbami podkładowymi lub podkładami z wypełniaczami
  •   Wyrównywanie powierzchni szpachlami i szlifowanie
  •   Nakładanie natryskowe powłoki lakierniczej na przygotowaną powierzchnię
  •   Suszenie powłok, a następnie polerowanie po utwardzeniu
  •   Kontrola jakości powłok lakierniczych i wykonanych prac
  •   Współpraca z innymi pracownikami podczas wykonywania zadań lakierniczych

Blacharz:

  • Naprawa uszkodzonej karoserii samochodów (różne marki)
  • Montaż i demontaż podzespołów nadwozia
  • Szpachlowanie, szlifowanie i wygładzanie powierzchni części wygładzanych
  • Przygotowanie do lakierowania – pierwsza warstwa

OFERUJEMY

  •   Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •   wynagrodzenie: 12,89 Euro brutto za godzinę ,150 Euro netto tygodniowo diety 20 Euro netto diety za dzień pracy - orientacyjne miesięczne wynagrodzenie Netto - do ręki: od 2700 Euro

Zainteresowanych kandytatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku niemieckim
 na adres mailowy

w temacie prosimy wpisać "Lakiernik lub Blacharz Niemcy"

Wymagania stawiane pracownikowi:

 Znajomość języka niemieckiego – na poziomie podstawowym

  Wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe

  Potwierdzenie kwalifikacji i/bądź  ukończenia szkoły

  Doświadczenie na danym stanowisku

  Zaangażowanie i chęć do pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Od 1 kwietnia wyższe odszkodowanie za wypadek przy pracy

    Od 1 kwietnia wyższe odszkodowanie za wypadek przy pracy

    Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

  • Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...

  • Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Prawidłowość wykorzystania zwolnień lekarskich kontrolowana jest przez ZUS, ale także przez pracodawcę, jeśli zatrudnia ponad 20 osób. Czy ZUS zapowiada wizytę kontrolera? Co zrobić gdy w trakcie tej wizyty nie było nas w domu?