PracaOferty pracy BelgiaBlacharz lakiernik samochodowy Belgia

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Blacharz lakiernik samochodowy Belgia

Lokalizacja:

Belgia, Bruksela

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Blacharz samochodowy
    • Naprawa uszkodzonej karoserii samochodów (różne marki)
    • Montaż i demontaż podzespołów nadwozia
    • Szpachlowanie, szlifowanie i wygładzanie powierzchni części wygładzanych
    • Przygotowanie do lakierowania

    2. Lakiernik

    natryskowe malowanie samochodów

    Oferujemy:
    · belgijska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
    · Wynagrodzenie: 16-20 Euro/godzinę Brutto + dodatki za nadgodziny
    - zakwaterowanie: 60 Euro tygodniowo
    - minimum 45 godzin pracy w tygodniu, możliwość wypracowywania nadgodzin

    osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy:
    w temacie prosimy wpisać "Blacharz lub Lakiernik Belgia"

    Wymagania stawiane pracownikowi:

     doświadczenie na stanowisku blacharza lub lakiernika
    komunikatywna znajomość j. angielskiego

    Oferta pochodzi z serwisu
    oferty pracy infopraca

    sprawdź szczegóły

    data publikacji: 2024-10-19

    do końca oferty: 19 dni

    pracodawca: EastGate Recruitment

    branże: Praca fizyczna

    Pracodawca powinien zgłosić pracownika do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego w ciągu 7 dni od nawiązania stosunku pracy. Jeśli pracownik ma wątpliwości czy pracodawca dokonał zgłoszenia, sam może to sprawdzić na ...

    Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...

    Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

    W dzisiejszym świecie, znajomość języków obcych jest nie tylko atutem w życiu osobistym, ale przede wszystkim kluczem do sukcesu zawodowego. W erze, w której w biznesie zacierają się granice państw, a międzynarodowa współpraca jest na ...