eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy AustriaBlacharz dachowy (Austria)

Kto szuka:

SILVERHAND

Stanowisko:

Blacharz dachowy (Austria)

Lokalizacja:

Austria, Dornbirn

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

Nr ref. 15872 - Budownictwo / Technika / Instalatorstwo

Oferujemy

  • zatrudnienie na warunkach austriackich – austriacka umowa o pracę (nie w delegacji)
  • wynagrodzenie: 14,52 EUR brutto / godzinę + 1,09 EUR brutto za każdą przepracowaną godzię + 4x 26,40 EUR + 1x 13,20 EUR na tydzień pracy
  • szybki proces rekrutacji – formalności załatwione nawet w 2 dni!
  • pełne świadczenia socjalne
  • składki oraz podatki odprowadzane w Austrii przez Pracodawcę
  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy

  • montaż elewacji
  • prace blacharskie
  • demontaż powierzchni dachowych
  • nakładanie uszczelnień
  • montaż warstw paroizolacyjnych
  • klejenie, spawanie lub zgrzewanie folii dachowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

  •  dobra znajomość j. niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B i auto
  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • brak lęku wysokości (zdolność do pracy na wysokości do 30m)

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Usługa dodatkowa:
Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-12

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: SILVERHAND

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...