eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Betoniarz - Zbrojarz

Kto szuka:

PEKABEX

Stanowisko:

Betoniarz - Zbrojarz

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Marktzeuln, Stockstadt, Paderborn - Niemcy

Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie, montaż i rozbiórka szalunków;
  • Prace związane z produkcja elementów prefabrykowanych;
  • Zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu;
  • Montowanie zbrojeń w formach;
  • Zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracach betoniarskich;
  • Wiedza z zakresu prefabrykowania gotowych elementów betonowych mile widziana;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy z oddelegowaniem;
  • Bezpłatne zakwaterowanie;
  • Zorganizowany oraz opłacony dojazd na teren Niemiec;
  • Możliwość zwrotu podatku płaconego w Niemczech;
  • Możliwość korzystania z Kindergeld;
  • Pełna opieka lekarska w Niemczech;
  • Wszystkie narzędzia do pracy oraz środki ochrony;
  • Możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-07

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: PEKABEX

branże: Praca fizyczna