PracaOferty pracy GOTTIGNIESBelgia, pracownik do przycinania drzewek w szkółce

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Belgia, pracownik do przycinania drzewek w szkółce

Lokalizacja:

GOTTIGNIES

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • przycinanie drzewek w szkółce,

  • praca w różnych warunkach pogodowych.

Oczekujemy:

  • sprawności fizycznej,
  • czynnego prawa jazdy oraz samochodu na wyjazd (mile widzane).

Mamy do zaoferowania:

  • 13,50 euro b/h,
  • praca na 4 tygodnie lub więcej
  • darmowe zakwaterowanie,
  • polską umowę o pracę,
  • dodatek żywieniowy 11,04 EUR/dzień brutto,
  • dodatek transportowy jako zwrot kosztów za transport Polska-Belgia: 30 euro/brutto za każdy pełny przepracowany miesiąc,
  • dodatkowo + 100 euro netto/mc za amortyzację dla kierowcy wożącego swoim samochodem innych pracowników,
  • premię roczną - grudniowa - dla pracownika, który przepracował przynajmniej 65 dni w okresie lipiec-czerwiec. Jest to 5% całościowego wynagrodzenia wypłacane przez administrację belgijską.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Nadchodzi czas wzmożonej pracy wielu branż, co w naturalny sposób generuje zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Tego typu zatrudnienie daje możliwość dodatkowego zarobku, jest też często szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego ...