PracaOferty pracy Berlin › Asystent, pracownik biurowy, z niemieckim, Niemcy, od zaraz

Kto szuka:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Stanowisko:

Asystent, pracownik biurowy, z niemieckim, Niemcy, od zaraz

Lokalizacja:

Berlin

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Niemiecka firma działająca na rynku niemieckim, zajmująca się montażem i podłączeniem paneli fotowoltaicznych na obiektach mieszkaniowych i przemysłowych poszukuje pracowników na stanowisko:

Asystent, pracownik biurowy

Szukamy asystenta/ki z j.niemieckim – warunek konieczny, branża OZE, fotowoltaika.

Praca może być jak stacjonarna tak i home-office (zdalna).

Szukamy osobę mówiącą po niemiecku, która zna się na branży fotowoltaicznej.

 Lokalizacja: Niemcy: Berlin.

Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę lub B2B.

 Proponowana stawka:  wszystko zależy od poziomu i stażu doświadczenia. Najlepiej umówić się na rozmowę z szefem i wynegocjować 😊

 Na czym polega praca:

~       Koordynacja pracy zespołu, kompletowanie dokumentacji PV do zgłoszeń instalacji do operatorów sieci, wszechstronne działanie operacyjne w firmie PV, współpraca z pracownikami i podwykonawcami, a także zleceniodawcami.

Jakie wymaganie firmy:

~       Doświadczenie w branży fotowoltaicznej (OZE, PV),

~       Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

~       Gotowość do wyjazdów w razie potrzeby (ale nie koniecznie).

Propozycja od nas:

~       Współpracę w stabilnej niemieckiej firmie opartą na długoterminową współpracę,

~       Elastyczny grafik pracy – może być praca zdalnie.

 Dodatkowa ważna informacja:
Kierownik jest otwarty na rózne propozycję, najważniejsze jest niemiecki i wiedza branży fotowoltaicznej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-24

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa