PracaOferty pracy Dołuje › Specjalista / Specjalistka ds. administracji zleceń

Kto szuka:

DACHSER Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. administracji zleceń

Lokalizacja:

Dołuje, Stobno 65

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • przyjmowanie, weryfikacja i opracowywanie zleceń transportowych
  • wprowadzanie dokumentacji przesyłek do systemu
  • analizowanie raportów jakościowych
  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientem
  • awizacje przesyłek (telefoniczne oraz w systemach klientów)
  • kontrolowanie terminowości odbiorów przesyłek
  • obsługa dokumentacji celnej
  • współpraca z innymi działami i oddziałami
  • dbanie o wysoki poziom jakości świadczonych usług

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • średnio zaawansowana obsługa programu Excel
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • dobra organizacja pracy
  • dokładność i terminowość wykonywania zadań
  • umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

To oferujemy
  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki
  • dobre warunki wynagrodzenia i terminowość świadczeń
  • pakiet szkoleń wdrażających do firmy i na dane stanowisko
  • przyjazne i komfortowe środowisko pracy
  • dodatkowe dni urlopu za staż pracy w Dachser
  • atrakcyjny program dofinansowania posiłków
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie, pakiety sportowe
  • bogatą ofertę dodatków socjalnych, np.: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, świąteczne karty podarunkowe i inne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: DACHSER Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa