PracaOferty pracy Jarosławiec (pow. sławieńskiSamodzielny Księgowy

Kto szuka:

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska

Stanowisko:

Samodzielny Księgowy

Lokalizacja:

Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Dekretowanie i księgowanie faktur zakupowych oraz innych dokumentów kosztowych.
  • Rozliczanie zaliczek, delegacji, kart VISA.
  • Księgowanie wyciągów bankowych.
  • Ewidencjonowanie i analizowanie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami.
  • Analizowanie sald wybranych kont księgowych.
  • Wystawianie faktur sprzedaży VAT.
  • Weryfikowanie poprawności faktur zakupowych i sprzedażowych pod względem podatku VAT.
  • Udział w obsłudze księgowej inwentaryzacji.
  • Rejestrowanie faktur zakupowych.
  • Kompletowanie dowodów księgowych według ustalonego standardu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów lub ekonomii.
  • Minimum rok doświadczenia w obszarze księgowości.
  • Znajomość zagadnień księgowych oraz przepisów podatku VAT i CIT.
  • Dobra znajomość pakietu Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excela.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Atrakcyjne zarobki z możliwością awansu.
  • Praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju.
  • Zapewniamy możliwość zakwaterowania.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kierownik Robót Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Technolog / Konstruktor

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Health Resort & Medical Spa Panorama Morska

branże: Księgowość / Audyt

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Proces rozliczania wynagrodzenia kierowcy jest dość skomplikowany, o czym najdobitniej świadczyć może liczba popełnianych przy nim błędów. Taki stan rzeczy wynika m.in. z często zmieniających się w branży transportowej przepisów. Jak ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...