eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy JarosławkiPRACOWNIK ROLNY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACOWNIK ROLNY

Lokalizacja:

Jarosławki

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0577

Obowiązki:

PRACA W SZKÓŁCE DRZEW ORAZ NA PLANTACJI CHOINEK: PIELĘGNACJA ROŚLIN (M.IN. CIĘCIE KOREKCYJNE, NAWOŻENIE), SADZENIE ROŚLIN, PORZĄDKOWANIE PLANTACJI ORAZ TERENU GOSPODARSTWA, KOPANIE I CIĘCIE CHOINEK, ETYKIETOWANIE, SORTOWANIE, PAKOWANIE, PRZYGOTOWYWANIE DO WYSYŁKI

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Miejsce pracy: JAROSŁAWKI 18, 72-130 Jarosławki, powiat: goleniowski, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: SKIEROWANIE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 53 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

W dzisiejszym świecie, znajomość języków obcych jest nie tylko atutem w życiu osobistym, ale przede wszystkim kluczem do sukcesu zawodowego. W erze, w której w biznesie zacierają się granice państw, a międzynarodowa współpraca jest na ...

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Schyłek wakacji zaowocował znacznymi zmianami przepisów regulujących delegowanie kierowców w transporcie drogowym. Na mocy znowelizowanego prawa zmianie uległ m.in. sposób rozliczania wynagrodzeń polskich kierowców, których pracodawca ...

W wakacje wszystko zwalnia. Także aktywność zawodowa wyhamowuje. Część pracowników wykorzystuje urlopy wypoczynkowe, więc wydawać by się mogło, że nie jest to dobry czas na szukanie nowej pracy. Jednak zdaniem ekspertów z Manpower ...