eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GardnoPRACOWNIK MAGAZYNOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Lokalizacja:

Gardno

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0646

Obowiązki:

Wykonywanie czynności związanych z obsługą magazynu.Obsługa operacyjna pełnego cyklu logistyki magazynowej: rozładunki,przyjęcie,alokacje na magazynie,pobrania z magazynu,sortowanie,pakowanie i wydanie do wysyłki, załadunki.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • komputer - obsługa
  • dyspozycyjność
  • sprawność fizyczna
  • zdolności manualne

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Zawód:

  • Robotnik magazynowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 1] : obsługa magazynu[Inne] : Mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego.

Miejsce pracy: Innowacyjna 8, 74-100 Gardno, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-09

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna

Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym (z ang. work-life balance) w pracy prawnika jest szczególnie istotna ze względu na specyfikę tego zawodu, który często wiąże się z dużym obciążeniem fizycznym i umysłowym. W tym artykule ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.