PracaOferty pracy StargardPracownik biurowy z językiem angielskim lub niemieckim

Kto szuka:

Shadowline Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik biurowy z językiem angielskim lub niemieckim

Lokalizacja:

Stargard

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Przyjmowanie zamówień klientów i wprowadzanie ich do sytemu ERP
  • Tworzenie ofert
  • Koordynacja dostaw, planowanie i śledzenie przesyłek
  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta w języku angielskim lub niemieckim
  • Obsługa zwrotów (reklamacji)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientami
  • Dobra znajomość MS Office
  • Zaangażowanie
  • Pozytywne nastawienie
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie produkcyjnej
  • Przestrzeń do wdrażania Twoich pomysłów
  • Ciekawą, urozmaiconą pracę
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Codziennie świeże owoce

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Shadowline Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa

W przypadku bycia zwalnianym trudno jest mówić o przywilejach, ale pracownicy, którzy będą obejmowani zwolnieniami grupowymi muszą pamiętać o tym, że nie jest to standardowy system rozstania z firmą. Osobom odchodzącym należy się ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Mediana wynagrodzeń w województwie małopolskim w 2023 roku wyniosła 7 450 PLN brutto, była wyższa o około 300 PLN od mediany ogólnopolskiej. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało nie więcej niż 5 531 PLN, a 25% najwyżej ...