PracaOferty pracy Stara DąbrowaPracownik biurowy z językiem angielskim lub niemieckim

Kto szuka:

Shadowline Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik biurowy z językiem angielskim lub niemieckim

Lokalizacja:

Stara Dąbrowa

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Przyjmowanie zamówień klientów i wprowadzanie ich do sytemu ERP
  • Tworzenie ofert
  • Koordynacja dostaw, planowanie i śledzenie przesyłek
  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta w języku angielskim lub niemieckim
  • Obsługa zwrotów (reklamacji)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientami
  • Dobra znajomość MS Office
  • Zaangażowanie
  • Pozytywne nastawienie
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie produkcyjnej
  • Przestrzeń do wdrażania Twoich pomysłów
  • Ciekawą, urozmaiconą pracę
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Codziennie świeże owoce

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Shadowline Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...

W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.