PracaOferty pracy StargardPOZOSTALI MONTERZY GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

POZOSTALI MONTERZY GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI

Lokalizacja:

Stargard

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0828

Obowiązki:

Składanie, instalacja i montaż różnych elementów, komponentów oraz konstrukcji zgodnie z instrukcjami. Praca zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i ustaleniami przełożonych.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami
  • doświadczenie w pracy na stanowisku montażysty lub pokrewnym
  • umiejętność czytania i interpretowania dokumentacji technicznej

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy: Kluczewo, Pole B, C -, 73-102 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna

LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...

W I połowie 2024 roku było niemal o 1/4 mniej niż przed rokiem ofert pracy w IT - wynika z analizy No Fluff Jobs. Najbardziej poszukiwani byli specjaliści Backend, a na najwyższe zarobki mogli liczyć specjaliści Architecture - nawet 32,5 tys. ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

W obecnych czasach coraz większą uwagę zwraca się na kwestię luki płacowej, co wynika głównie z przygotowań do wdrożenia dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej transparentności wynagrodzeń. W poprzednich publikacjach omówiliśmy ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.