PracaOferty pracy ŁozienicaPOMOCNIK SPAWACZA TWORZYW SZTUCZNYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

POMOCNIK SPAWACZA TWORZYW SZTUCZNYCH

Lokalizacja:

Łozienica

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0670

Obowiązki:

• mechaniczna i ręczna obróbka materiałów;
• obsługa elektronarzędzi wykorzystywanych podczas montażu zbiorników;
• przygotowanie elementów (powierzchni) do spawania;
• spawanie tworzyw sztucznych;
• montaż częściowy lub końcowy zbiorników;
• czytanie dokumentacji produkcyjnej;
• samokontrola jakości wykonywanej pracy;

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa elektronarzędzi
  • DOŚWIADCZENIE W PRACY NA PRODUKCJI
  • Posiadanie zdolności manualnych

Wykształcenie:

  • zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : znajomość rysunku technicznego -mile widziana[Umiejętność 1] : doświadczenie w zawodzie stolarz/ślusarz -mile widzianeWymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący

Miejsce pracy: Produkcyjna 5, 72-100 Łozienica, powiat: goleniowski, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie samodzielnie załatwić spraw w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możemy udzielić pełnomocnictwa innej osobie. Kogo możemy upoważnić do reprezentowania nas? Jak to zrobić? Jakich spraw ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Dwa ostatnie miesiące roku to tradycyjnie już spore wyzwanie dla przedsiębiorców, ale również pracowników mierzących się z ogromnym wzrostem obciążenia pracą, szczególnie w handlu. Krajowa Sekcja Handlu NSZZ "Solidarność" już w ...

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...