PracaOferty pracy Leśno GórneOPERATOR SPRZĘTU CIĘŻKIEGO (OPERATOR ŁADOWARKI TELESKOPOWEJ)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

OPERATOR SPRZĘTU CIĘŻKIEGO (OPERATOR ŁADOWARKI TELESKOPOWEJ)

Lokalizacja:

Leśno Górne

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0335

Obowiązki:

Dokonywanie oględzin maszyny, przemieszczanie sprzątem ciężkim odpadów z miejsca ich wyładunku w hali na miejsce tymczasowego magazynowania w hali, dozowanie odpadów ładowarka do leja zsypowego przenośnika załadowczego w przypadku stwierdzenia zabrudzenia kół obsługiwanego sprzętu przed jej wyjazdem z hali przyjęć, koła oczyścić, wykonywanie prc załadowczo - transportowych związanych z eksploatacją zakładu( wywożenie balastu, załadunek samochodów ciężarowych zbelowanymi surowcami, sortowanie złomu, wywóz przesortowanych surowców w koszach z hali sortowniczej, transport nieprzesortowanego surowca na linię sortowniczą, prace porządkowe na kompostowni i innych placach i inne), okresowe transportowanie gabarytów, plastików twardych, laminatów lub innych materiałów w wyznaczone miejsca, przewożenie pryzm kompostowych.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • sprawność motoryczna
  • uprawnienia do obsługi ładowarek teleskowych I WJO

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy: 72-004 Leśno Górne 12, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Studiowanie stanowi finansowe wyzwanie dla większości młodych ludzi. Według Warszawskiego Instytutu Bankowości polski student wydaje miesięcznie na swoje utrzymanie 3867,06 zł. Nic więc dziwnego, że studenci często zmuszeni są do ...

Planując zmianę pracy i nową ścieżkę zawodową, należy solidnie przygotować się do procesu rekrutacji. Choć każdy z nas zapewne choć raz miał okazję uczestniczyć w rozmowie z rekruterem, to warto pamiętać o kilku ważnych zasadach ...