eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Stargard › OPERATOR MALARNI

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

OPERATOR MALARNI

Lokalizacja:

Stargard

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286..

Dla sprawdzonego klienta, firmy z ugruntowaną europejską pozycją w branży produkcyjnej z nową siedzibą w Stargardzie, szukamy osoby do pracy na stanowisku:

Nie wymagamy doświadczenie w pracach związanych z malowaniem i przygotowaniem materiałów – wszystkiego Cię nauczymy !!!

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Wynagrodzenie od 4500 PLN brutto z możliwością negocjacji.
  • Praca dwuzmianowa od Poniedziałku do Piątku (06:00-14:00/ 14:00-22:00)
  • Premie zależne od doświadczenia i jakości wykonywanej pracy.
  • Przyjazne środowisko pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie powierzchni do malowania, w tym szlifowanie i czyszczenie.
  • Prace związane z malowaniem oraz poprawki lakiernicze.

Wymagania:
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami (Piaskarka, szlifierka)
  • Chęć nauki.
  • Dokładność i precyzja,
  • Umiejętność pracy zespołowej i dobra organizacja pracy,

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy ;)

Nie czekaj, aplikuj do nas.

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Praca fizyczna