eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyMechanik polowy

Kto szuka:

Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.

Stanowisko:

Mechanik polowy

Lokalizacja:

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Diagnozowanie, naprawa oraz konserwacja maszyn budowlanych marki Caterpillar
  • Wykonywanie przeglądów technicznych i bieżących napraw
  • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Dbałość o utrzymanie wysokiego standardu pracy i bezpieczeństwa
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia sprawnej realizacji zadań
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej
  • Wykształcenie techniczne (mile widziane kierunkowe)
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Podstawowa znajomość słownictwa angielskiego technicznego

Firma oferuje:

Miejsce pracy: województwo zachodniopomorskie

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy: van serwisowy, laptop, tel. komórkowy
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego
  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, karta lunchowa, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy etc.
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, karta sportowa, wsparcie w losowych sytuacjach etc
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach specjalistycznych
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie doświadczonego zespołu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-18

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.

branże: Dział techniczny

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Kontrowersje dotyczące przepisów wprowadzających zakaz spędzania 45-godzinnego odpoczynku kierowcy w kabinie pojazdu nie są żadnym w nowym. Dyskusja i spory na ten temat trwają od blisko dwóch dekad. W przyjętym w 2020 r. Pakiecie ...

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wzbudza nie tylko ciekawość, ale również obawę. Pewnie większości z nas w ostatnim czasie przemknęła przez głowę myśl - co w przyszłości stanie się z moją pracą? Na to pytanie oczywiście ...