PracaOferty pracy Szczecin › Konsultant Wsparcia Technicznego

Kto szuka:

Asseco Data Systems S.A.

Stanowisko:

Konsultant Wsparcia Technicznego

Lokalizacja:

Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Obsługa zapytań od klientów firmy Asseco Data Systems dotyczących produktów i usług.
  • Zgłaszanie problemów w języku polskim i angielskim.
  • Przekazywanie zgłoszeń do odpowiednich działów.
  • Współpraca z zespołami technicznymi.
  • Prowadzenie dokumentacji i analiza procesów.
  • Przygotowywanie raportów.
  • Efektywna praca pod presją.
  • Samodzielna organizacja obowiązków.
  • Analiza problemów zgłaszanych przez klientów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Minimum średnie wykształcenie.
  • Doświadczenie w obsłudze klienta.
  • Dobra znajomość angielskiego.
  • Umiejętność obsługi komputerów i urządzeń mobilnych.
  • Odpowiedzialność i cierpliwość.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Motywacja i otwartość na naukę.
  • Samodzielność i wysoka jakość pracy.
  • Znajomość MAC OS/Linux będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pakiet powitalny dla nowych pracowników.
  • Praca w wiodącej spółce IT.
  • Program emerytalny i dofinansowanie okularów.
  • Aktywność sportowa – Asseco Active Team.
  • Ubezpieczenie i program motywacyjny.
  • Karta Multisport, miejsce do gier, świeże owoce.
  • Opieka medyczna i wsparcie dla wypoczynku.
  • Imprezy integracyjne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Asseco Data Systems S.A.

branże: Informatyka / Telekomunikacja