eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy SzczecinKonserwator Maszyn

Kto szuka:

POZ BRUK Sp. z o.o. sp. j.

Stanowisko:

Konserwator Maszyn

Lokalizacja:

Szczecin, ul. Szczawiowa 65

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • konserwacja linii produkcyjnej elementów betonowych (na stanowisku Konserwatora Maszyn),
  • wynagrodzenie w oparciu o akord grupowy,
  • miejsce pracy: Szczecin ul. Szczawiowa 65.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe  techniczne,
  • odpowiedzialne i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków,
  • dyspozycyjność,
  • chęć do nauki i rozwoju - istnieje możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • umiejętność współpracy w grupie,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę przy linii produkcyjnej przy najnowszych technologiach,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: POZ BRUK Sp. z o.o. sp. j.

branże: Dział techniczny

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

Niekończąca się lista "to do" w głowie i w kalendarzu. Deadline’y, plany, zakupy, zajęcia dzieci. Brak czasu na cokolwiek. Paliwo się kończy i w pewnym momencie nigdy nie jesteśmy wypoczęci czy zrelaksowani. Wszystko nas boli i nadal nie ...

Jeszcze do niedawna studentom i absolwentom stawiającym pierwsze kroki na rynku pracy pracodawcy oferowali często możliwość odbycia stażu. Haczyk tkwił w tym, że za te ostatnie dość niechętnie płacono. Najnowsze doniesienia Grupy Progres ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.