PracaOferty pracy SzczecinKasjer / Kasjerka działu mięso i wędliny

Kto szuka:

Chata Polska S.A.

Stanowisko:

Kasjer / Kasjerka działu mięso i wędliny

Lokalizacja:

Szczecin, ul. Szwedzka 28

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Obsługa stoiska mięsnego
  • Dbanie o ekspozycję
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym  (6-21:30)
  • Książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
  • Mile widziane doświadczenie

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub zlecenie
  • Możliwość awansu
  • Pracownicze ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet sportowy
  • Rabatową kartę zakupową

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-12

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Chata Polska S.A.

branże: Sprzedaż

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...