PracaOferty pracy StargardСотрудник продуктового склада в Старгарде - от 4000 зл.нетто

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Сотрудник продуктового склада в Старгарде - от 4000 зл.нетто

Lokalizacja:

Stargard

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Агентство по трудоустройству KS Service S.A. номер сертификата KRAZ 23286

Для нашего клиента, владеющего современными распределительными центрами, расположенными по всей территории Польши, ищем сотрудников на должность:

Сотрудник продуктового склада в городе Старгард

Мы предлагаем:

  • возможность зарабатывать от 4000 злотых нетто каждый месяц,
  • почасовая ставка от 30 до даже 45 злотых брутто (аккорд),
  • работа в одну смену: в сезон с 14:00 (15:00) и вне сезона с 17:00,
  • работа от 8 до 12 часов (воскресенье-четверг),
  • рабочая одежда за счет работодателя,
  • бесплатная парковка на территории предприятия.

Обязанности:
  • сортировка и упаковка продукции,
  • комплектация товара,
  • транспортировка товара на электрической тележке,
  • выполнение порученных задач в соответствии с планом и правилами.

Требования:
  • наличие UDT или водительских прав категории В,
  • актуальная санитарная книжка (помогаем в её оформлении),
  • желательно опыт работы на складах.

Вы легко можете стать частью нашей команды — всего один звонок или сообщение! Ждём Вас!
a.bankowska@ksservice.pl
тел., Viber +48 506 561 585 Анна

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • System premiowy
  • Międzynarodowa Firma

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...