PracaOferty pracy ZabrzePracownik produkcji zacisków hamulcowych

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Pracownik produkcji zacisków hamulcowych

Numer referencyjny:

14413

Lokalizacja:

Zabrze

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Prace manualno-montażowe
  • Przestrzeganie przepisów BHP i dbanie o porządek w miejscu pracy
Wymagania:
  • Nie wymagamy doświadczenia  zapewniamy pełne wdrożenie do pracy!
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie II zmian (6:00-14:00; 14:00-22:00)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
Oferta:
  • Umowa o pracę tymczasową – z możliwością przejścia w struktury firmy
  • Atrakcyjna lokalizacja – Zabrze Strefa Ekonomiczna  CTPark Zabrze
  • Chęć i dyspozycyjność do pracy po 8 h od poniedziałku do piątku na dwie zmiany
  • Parking dla pracowników
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Produkcja / Przemysł

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...