eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ZabrzePracownik produkcji

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji

Lokalizacja:

Zabrze

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

WYMAGANIA

  • Skrupulatność w wykonywaniu czynności manualnych i umiejętność pracy zgodnie z instrukcją
  • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym.
  • Dobra energia, elastyczne podejście, inicjatywa do działania oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku produkcyjnym lub magazynowym.

OFERUJEMY

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)
  • Praca na sezon od listopada do maja 2025
  • Opiekę konsultanta Asistwork na każdym etapie rekrutacji i w procesie zatrudnienia.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oraz system premiowy. (stawka 5000 zł brutto + premie do 10% miesięcznego wynagrodzenia)
  • Wolne weekendy- pracujemy od poniedziałku do piątku
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej (dwudaniowy obiad do 12 zł)
  • Dofinansowanie opieki medycznej w Lux Med i ubezpieczenia grupowego w PZU
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (Zabrze, ul. Donnersmarcka )
  • Szybki i prosty proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna, spotkanie bezpośrednie w biurze na terenie stadionu Górnika Zabrze, decyzja o zatrudnieniu (do 24 h od spotkania)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-17

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...

Od wielu lat słyszymy o work-life balance, widzimy olbrzymie zmiany w podejściu do życia i wykonywanego zawodu. Nie chcemy już tylko pracować bez celu, dbamy o nasz organizm bardziej niż kiedykolwiek. Chcemy też dbać o naszą psychikę. 8 ...

Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.