eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Zabrze › Operator maszyn

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Operator maszyn

Lokalizacja:

Zabrze

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej.
  • Znajomość przyrządów pomiarowych takich jak m.in. suwmiarka, śruba mikrometryczna.
  • Gotowość do pracy w systemie 2- zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00).
  • Dobra energia, elastyczne podejście, inicjatywa do działania oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziana wiedza z zakresu procesu zgrzewania lub procesu tłoczenia.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie u wiodącego amerykańskiego lidera produkcji grilli
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oraz system premiowy.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym (6:00-14:00,14:00-22:00).
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy: wysokiej jakości odzież robocza i środki ochrony osobistej, nowoczesny park maszynowy, doświetlone światłem naturalnym hale produkcyjne
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej (dwudaniowy obiad do 12 zł)
  • System kafeteryjny z możliwością wyboru własnych świadczeń.
  • Realne wsparcie w życiu prywatnym (prywatny program emerytalny, wyprawka z okazji narodzin dziecka, Program VIP Whirpool oraz zniżki na firmowe produkty)
  • Welcome pack z gadżetami
  • Strefa relaksu i siłownia na świeżym powietrzu
  • Fantastyczną i przyjazną atmosferę pracy- wydarzenia firmowe i wspólne inicjatywy (m.in. spotkania integracyjne, wspólne grillowanie, sadzenie roślin, akcje charytatywne i lokalne inicjatywy, świętowanie z okazji dnia otwarcia fabryki i produkcji milionowego grilla).
  • Poznanie ciekawych technologii wytwarzania produktu- pracę przy innowacyjnej produkcji grilli w nowej hali produkcyjnej przy nowoczesnych maszynach.
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (Zabrze, ul. Donnersmarcka), z dostępem do miejsc parkingowych i strefą carsharing’u.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł