eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Zabrze › Mechanik samochodowy

Kto szuka:

Exact Systems sp. z o.o.

Stanowisko:

Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Zabrze

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagania:
  • Wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej (praktycznej i teoretycznej)
  • Doświadczenie na stanowisku mechanika
  • Zainteresowanie motoryzacją i chęć nauki
  • Sumienność oraz dokładność

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i nauki od najlepszych fachowców w prestiżowej fabryce
  • Stawkę godzinową 50,00 zł brutto
  • System 3 zmianowy
  • Dodatek nocny +20%
  • Dodatek weekendowy +50%
  • Współpracę na podstawie umowy zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in. grupowe ubezpieczenie, karta Multisport, PPK
  • Możliwość wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu) - Exact Pay
  • Opiekę oraz wsparcie dedykowanego koordynatora
  • Program stypendialny Exact Future, zyskaj 15 000 zł na naukę
  • Współpracę na jasnych i przejrzystych warunkach
  • Parking przy zakładzie
  • Zaplecze socjalne (szatnia i stołówka)

Firma oferuje:

Opis czynności:
  • Naprawa aut gotowych
  • Uzupełnianie brakujących części

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Exact Systems sp. z o.o.

branże: Dział techniczny