PracaOferty pracy ZabrzeKwalifikowany pracownik ochrony w Gliwicach - Spokojny obiekt w spokojnej okolicy

Kto szuka:

GRUPA DGP

Kwalifikowany pracownik ochrony w Gliwicach - Spokojny obiekt w spokojnej okolicy

Lokalizacja:

Zabrze

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

DGP Security Partner Sp. z o. o. Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi z zakresu ochrony. Na rynku istniejemy od ponad 30 lat i nadal sukcesywnie się rozwijamy. Dysponujemy oddziałami na terenie całego kraju.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kwalifikowanych pracowników ochrony do dozoru spokojnego obiektu w spokojnej okolicy w Gliwicach – okolice Łabędy. Dobry dojazd do pracy. Jest możliwość otrzymania dodatku za dojazdy do pracy.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

 Obowiązki:

·         Obsługa recepcji

·         Patrolowanie obiektu

·         Kontrola ruchu

 Wymagania:

·         Aktualny wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

·         Orzeczenie o niepełnosprawności - mile widziane

 Oferujemy:

·         Pracę na podstawie umowy zlecenie

·         Pracę od poniedziałku do niedzieli (według grafiku) po 12 lub 24 godziny

·         Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie

·         Dodatek za dojazd do pracy

·         Wysoką stabilność zatrudnienia

·         Pracę na spokojnym obiekcie w spokojnej okolicy

W razie pytań zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 604 400 206 w godz. 7:00 - 15:00

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: GRUPA DGP

branże: Ochrona osób i mienia

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...

Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Dwa ostatnie miesiące roku to tradycyjnie już spore wyzwanie dla przedsiębiorców, ale również pracowników mierzących się z ogromnym wzrostem obciążenia pracą, szczególnie w handlu. Krajowa Sekcja Handlu NSZZ "Solidarność" już w ...