eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Zabrze › Doradca Klienta

Kto szuka:

Klient portalu Praca.pl

Stanowisko:

Doradca Klienta

Lokalizacja:

Zabrze

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Profesjonalne doradzanie klientom w sprawach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi, indywidualnymi na życie oraz grupowymi.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Obsługa powierzonego portfela klientów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie.
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży.
  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym lub indywidualnym.
  • Umiejętność pracy na celach sprzedażowych.
  • Znajomość technik sprzedaży.
  • Gotowość do otwarcia działalności gospodarczej.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej.
  • Pełne wsparcie i szkolenia, które pozwolą Ci osiągnąć sukces w sprzedaży.
  • Elastyczne godziny pracy, które umożliwią Ci wyważenie życia zawodowego i prywatnego.
  • Atrakcyjny system wynagradzania oparty na wynikach i osiągnięciach sprzedażowych.
  • Możliwość awansu i rozwoju kariery w naszej renomowanej firmie.
Czego oczekujemy od Ciebie
  • Pasji do sprzedaży i chęci ciągłego rozwijania swoich umiejętności.
  • Umiejętności interpersonalnych i umiejętności budowania trwałych relacji z klientami.
  • Ambicji i determinacji w osiąganiu celów sprzedażowych.
  • Umiejętności organizacyjnych i samodzielności w zarządzaniu czasem.
  • Umiejętności komunikacyjnych i umiejętności słuchania, aby dobrze zrozumieć potrzeby klientów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Job Coach Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Inżynier Utrzymania Ruchu

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Klient portalu Praca.pl

branże: Sprzedaż